Mehmet KARAKA

Başkan

1973 Rize doğumlu Mehmet Karaka evli ve 2 çocuk babasıdır. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladıktan sonra Marmara Üniversitesi (BESYO) Spor Bilimleri Fakültesi Spor Yöneticiliği ve Beden Eğitimi Öğretmenliği Bölümlerini tamamlamış, akabinde AÖF Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun olmuştur. Bir çok dalda antrenör ve hakemliğe sahip olan Mehmet KARAKA aynı zamanda bir çok STK' nın da yönetiminde görev yapmaktadır.

Melih Keskin

Kulüp Müdürü

İstanbul’ un Fatih ilçesinde doğmuş olan Melih Keskin; Eğitim ve öğretim hayatına yön vermeye lise yıllarında spor bölümünü seçerek başlamıştır. “Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (Spor bilimleri Fakültesi)” ve “Halkla İlişkiler” olmak üzere iki üniversite bitirmiş olup, master eğitimini “Yönetim Organizasyon” üzerine tamamlamıştır. Beden eğitimi öğretmenliği ve çeşitli kulüplerde ki antrenörlük geçmişinin yanı sıra, doğa severliği ve doğa ile iç içe yaşama hobisini mesleği ile birleştirerek 2009 yılından itibaren kulübümüzde İzcilik ve Spor koordinatörü olarak görev almaya başlamıştır. 2009 yılından bu yana birçok doğa organizasyonunun içerisinde aktif rol almasının yanında kulübümüz eğitim serisi olan “İzcilik Rehberi”, “Trekking Rehberi” ve “Kampçılık rehberi” kitaplarının hazırlanmasına katkıda bulunmuştur.

Mustafa Erdem Aslan

Sekretarya

05.11.1998 İstanbul Fatih doğumlu olan Mustafa Erdem Aslan, aslen Elazığlıdır. İlk ve ortaokul eğitimini Fatih ilköğretim ortaokulunda tamamlamıştır. Ardından İstanbul İmam Hatip Lisesinde okurken, okulun İzcilik kulübüne katılarak oradan kampçılık ve dağcılık sporlarına yönelmiştir. Yine lise yıllarında okulun judo ve güreş takımlarında okuluna dereceler kazandırmıştır. Şuan da spor hayatı devam etmektedir. Aynı zamanda üniversiteye hazırlanmakta ve kulübümüzde ofis boy görevini sürdürmektedir.

Muhammet Azaklı

Kamp Tesisi Sorumlusu