Mehmet KARAKA

Başkan

1973 Rize doğumlu Mehmet Karaka evli ve 2 çocuk babasıdır. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladıktan sonra Marmara Üniversitesi (BESYO) Spor Bilimleri Fakültesi Spor Yöneticiliği ve Beden Eğitimi Öğretmenliği Bölümlerini tamamlamış, akabinde AÖF Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun olmuştur. Bir çok dalda antrenör ve hakemliğe sahip olan Mehmet KARAKA aynı zamanda bir çok STK' nın da yönetiminde görev yapmaktadır.

Melih Keskin

Kulüp Müdürü

İstanbul’ un Fatih ilçesinde doğmuş olan Melih Keskin; Eğitim ve öğretim hayatına yön vermeye lise yıllarında spor bölümünü seçerek başlamıştır. “Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (Spor bilimleri Fakültesi)” ve “Halkla İlişkiler” olmak üzere iki üniversite bitirmiş olup, master eğitimini “Yönetim Organizasyon” üzerine tamamlamıştır. Beden eğitimi öğretmenliği ve çeşitli kulüplerde ki antrenörlük geçmişinin yanı sıra, doğa severliği ve doğa ile iç içe yaşama hobisini mesleği ile birleştirerek 2009 yılından itibaren kulübümüzde İzcilik ve Spor koordinatörü olarak görev almaya başlamıştır. 2009 yılından bu yana birçok doğa organizasyonunun içerisinde aktif rol almasının yanında kulübümüz eğitim serisi olan “İzcilik Rehberi”, “Trekking Rehberi” ve “Kampçılık rehberi” kitaplarının hazırlanmasına katkıda bulunmuştur.

Nuh Özel

Koordinatör

İstanbul doğumlu olan Nuh Özel, aslen Giresunludur. İlk ve ortaokul eğitimine Atatürk İlköğretim Ortaokulunda devam ederken küçük yaşlarda izcilik ile tanışmıştır. Ardından Adile Mermerci Anadolu Lisesinde okurken, öncesinde gençlik kampları ile sonrasında ise İBB Gençlik Meclisi'ne katılarak arama kurtarma ekibini ve doğa sporları kulübünü kurmuştur. Çeşitli doğa sporları ve gençlik organizasyonları alanında eğitmen, sporcu ve koordinatör olarak gençlik ve spor hayatı devam etmektedir. Aynı zamanda İstanbul Üniversitesi İşletme lisans eğitimine devam etmekte ve kulübümüzde koordinatör görevini sürdürmektedir.

Muhammet Azaklı

Kamp Tesisi Sorumlusu